• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Fizik Tedavi Cihazları ve Yatakları Üretimi
    • Holiday Dedektör İmalat-Onarım-Servis
    • Doğalgaz Boru Hattı Ekipmanları İmalatı
    • Boru Bükme Makinaları Üretimi ile Satış&Kiralama

İzolasyon ve Korozyon Kontrol Hizmetleri

İZOLASYON VE KOROZYON
KONTROL HİZMETLERİ

Deneyimli teknik ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla çatı izolasyon-korozyon  ve membrane kontrolleri, boru ve boru hatları boya kontrolü ile çelik yapılara ait korozyon ve kaplama kontrollerini EN ve ASTM standartlarına uygun olarak yaparak tüm ülke için hizmet vermekteyiz.

Çatı izolasyon ve korozyon kontrollerini BUCKLEY marka ithal holiday dedektörlerimizi tam donanımlı ekibimizle saha içinde yukarıdaki video ile görebileceğiniz üzere tamamlamaktayız. 0.5 ile 5 mm arasındaki tüm çatı üstündeki izolasyonlarda kuru çatı testi-pinhole testlerini gelişmiş holiday dedektörlerimizle yaparak noktasal şekilde zayıf ve kaçak yapan noktaları tespit edebilmekteyiz. Bu noktalar epoksi veya yalıtım-izolasyon ile tam olarak güçlenderilmemiş ise ekibimiz tarafından holiday dedektörler ile belirlenip su dolayısıyla oluşan tüm kaçak ve sızmaların önüne geçilebilmektedir.

Boru ve boru hatları için uygulanan holiday testlerinde ise borularının üzerine uygulanmış kaplamaları henüz akım verilmeden kontrol ederek hem tehlike oluşturabilecek kayıp-kaçak olaylarının hem de korozyona yol açabilecek durumların önüne geçilmesi ekibimizin uyguladığı hizmetlerle sağlanır. Boru hatlarını ekibimiz ithal PCWI ve SPY holiday dedektörlerle 0.5 ile 30 mm arasındaki kaplama kalınlıklarında kontrol edebilir ve boya koruması uygunluğunu hattın her noktasında ölçerek aşağıdaki video ile göreceğiniz yöntemleri size sağlar.

Detaylar için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşınız.
MMO PROJE


Arabic Korean Japanese Chinese Simplified Russian Portuguese
English French German Spain Italian Dutch
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret49100